DEELNEMEN AAN INTERCLASSICS BRUSSELS 2021?

De 6de editie van InterClassics Brussels van 19 t/m 21 november 2021 in Brussels Expo gaat door en viert de 75ste verjaardag van Jacky Ickx groots! 

Heeft u zich al verzekerd van een plek op de grootste commerciële ontmoetingsplaats voor klassiekers in de Benelux? Voor u dé ideale gelegenheid om uw vakbroeders (en zussen) te ontmoeten! Vanzelfsprekend nemen wij alle COVID-19 voorschriften in acht.

Zoals u van ons gewend bent zorgen wij voor een uitgebreide internationale reclamecampagne, zowel offline als online, om de vele liefhebbers te enthousiasmeren de beurs te bezoeken. 

Belgium's premier classics car show

6e editie
Drie dagen
Vier paleizen

FACTS & FIGURES


+400
exposanten



25.000
bezoekers



fantastische thema's


van de bezoekers geeft aan dat de doelstellingen zijn gerealiseerd
van de exposanten geeft aan dat de doelstellingen zijn gerealiseerd

van de bezoekers geeft aan zeker tot waarschijnlijk de beurs in 2021 te bezoeken

TARIEVEN DEELNAME INTERCLASSICS

€ 45

verkoop klassieke automobielen en restauratiebedrijven
 
(incl. vloerbedekking)

€ 20

voor oude & gebruikte onderdelen (excl. vloerbedekking)

€ 32,50

voor onderdelen (oud en nieuw) en overige producten/diensten

(excl. vloerbedekking)

€ 3

voor clubstands


(excl. vloerbedekking)

€ 67,50

voor kunstenaars & galerijen (incl. vloerbedekking, zwart gestoffeerde wanden en 2kw elektriciteit) (verlichting/spots zijn niet inbegrepen) minimale afname 12m2

 

Verlichting

professionele verlichting is verkrijgbaar tegen een meerprijs, neem hiervoor contact op met het beursteam.

Partnership

 
Neem contact op met het InterClassics team.

TEAM INTERCLASSICS

Erik Panis
Erik PanisManager InterClassicserik.panis@mecc.nl
+31 (0)6 20 88 60 94
Niki Vaassen
Niki VaassenProject Managerniki.vaassen@mecc.nl
+31 (0)6 22 39 03 97
Alain Devleschoudere
Alain DevleschoudereSponsoringalain@dabelgium.be
+32 (0)475 39 39 00
Raymond Mingels
Raymond MingelsProduct Managerraymond.mingels@mecc.nl
+31 (0)6 51 35 87 42
Kayleigh Heeregrave
Kayleigh HeeregraveExhibition Serviceskayleigh.heeregrave@mecc.nl
+31 (0) 43 38 38 308
Reginald Wets
Reginald WetsSales Manager Franstalig reginald.wets@mecc.nl
+31 (0)6 46 16 30 17
Melvin Lardenoye
Melvin LardenoyeE-Commerce Managermelvin.lardenoye@mecc.nl
+31 (0)43 3 83 83 07
Danielle Bronckers
Danielle BronckersMarketing Managerdanielle.bronckers@mecc.nl
+31 (0)6 20 24 69 94
Emilie Degreef
Emilie DegreefPR Belgiumemilie@abcommunication.be
+32 (0)16 82 01 89
© 2020 MECC Maastricht