EXPOSANTEN

LEZ (Lage Emissie Zone)

Sinds 1 januari 2018 is het Brussels Hoofdstedelijk Gewest een lage-emissiezone (LEZ). 

Meer informatie over deze zone kunt u vinden op:
https://www.lez.brussels/nl/content/registratie

Het registreren van uw wagen kan via deze link (autopapieren bij de hand houden).

Via de volgende link vindt u een plattegrond van de LEZ zone.
https://www.lez.brussels/nl/content/kaart

HOTEL

Reserveer rechtstreeks in een van de omliggende hotels, of het nabij gelegen stadscentrum van Brussel. Gereduceerde prijzen werden onderhandeld voor u met een verzekerede beschikbaarheid.Voor assistentie, heeft Interclassics Brussels zich geassocieerd met de Brussels Booking Desk, een lokale ondersteuning vanuit de lokale hotelgemeenschap en visit.brussels. Uw contactpersoon is Cédric Devos, lokale hotel expert: c.devos@brusselsbookingdesk.be  of +32 476 06 67 50 

Check beschikbaarheid 

TEAM INTERCLASSICS

Erik Panis
Erik PanisManager InterClassicserik.panis@mecc.nl
+31 (0)6 20 88 60 94
Niki Vaassen
Niki VaassenProject Managerniki.vaassen@mecc.nl
+31 (0)6 22 39 03 97
Alain Devleschoudere
Alain DevleschoudereSponsoringalain@dabelgium.be
+32 (0)475 39 39 00
Raymond Mingels
Raymond MingelsProduct Managerraymond.mingels@mecc.nl
+31 (0)6 51 35 87 42
Kayleigh Heeregrave
Kayleigh HeeregraveExhibition Serviceskayleigh.heeregrave@mecc.nl
+31 (0) 43 38 38 308
Reginald Wets
Reginald WetsSales Manager Franstalig reginald.wets@mecc.nl
+31 (0)6 46 16 30 17
Melvin Lardenoye
Melvin LardenoyeE-Commerce Managermelvin.lardenoye@mecc.nl
+31 (0)43 3 83 83 07
Danielle Bronckers
Danielle BronckersMarketing Managerdanielle.bronckers@mecc.nl
+31 (0)6 20 24 69 94
Emilie Degreef
Emilie DegreefPR Belgiumemilie@abcommunication.be
+32 (0)16 82 01 89
© 2020 MECC Maastricht